Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

wierzymy w otwartą i transparentną komunikację. Dlatego też dokładamy starań, by chronić dane osób oraz firm interesujących się działaniami MAGA Consulting i kontaktujących się z nami.

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Przygotowaliśmy zatem Politykę prywatności – dokument dotyczący przetwarzania Państwa danych osobowych. Wyjaśniamy w nim najważniejsze kwestie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu (przez formularz kontaktowy lub mejlem na maga(at)maga-consulting.pl)

 

Zostańmy w kontakcie

Jeżeli przekazałaś / przekazałeś nam swoje dane i chcesz pozostać w kontakcie z nami to  nie musisz robić nic. Jeśli natomiast chciałbyś / chciałabyś usunąć swoje dane – wyślij do nas maila z odpowiednią informacją.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Administrator danych:

Administratorem jest: MAGA Consulting – Agnieszka M. Staroń, ul. Podkowy 77d/2, 04-937 Warszawa, NIP: 1130735249.

Państwa dane pozyskaliśmy w drodze bezpośredniego kontaktu, dzięki rejestracji na naszej stronie lub z powszechnie dostępnych źródeł, takich jak portale społecznościowe, strony www, artykuły prasowe itp.

 

Przetwarzamy następujące dane:

 

Państwa dane osobowe używane są:

Obowiązek podania danych

W zakresie, w jakim przetwarzanie Państwa danych następuje w celu wykonania zamówienia lub umowy  czy też realizacji działań związanych ze współpracą z MAGA Consulting – Agnieszka M. Staroń, ich podanie przez Państwa ma charakter dobrowolny lecz jest warunkiem wykonania tych działań. W przypadku niepodania danych osobowych prace nie będą mogły być wykonane. Podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury jest obowiązkiem ustawowym. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć udzieloną nam zgodę dotyczącą przetwarzania danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z wcześniejszym prawem przetwarzania danych – do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie przez nas Państwa danych jest legalne. W niektórych przypadkach jesteśmy również później zobowiązani do zachowania Państwa danych w naszej dokumentacji (np. przeznaczonej dla ZUS czy US).

Są Państwo uprawnieni do wniesienia skargi do organu nadzorczego w sprawie przetwarzania przez nas Państwa danych.

 

Przekazywanie danych innym podmiotom

MAGA Consulting – Agnieszka M. Staroń przekaże Państwa dane stronie trzeciej tylko w wyjątkowych sytuacjach, np. wtedy, kiedy:

 

Dostęp do danych osobowych

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych przetwarzanych przez MAGA Consulting – Agnieszka M. Staroń, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

 

Okres przechowywania danych

 

Pliki coookies

Stosujemy zewnętrzne pliki cookies, pochodzące od podmiotów, z którymi współpracujemy, takich jak Google, Facebook, WordPress, OVH  i innych, z których narzędzi internetowych korzystamy. Z uwagi na różny sposób działania „ciasteczek” pochodzących od partnerów zewnętrznych, prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat tych plików, dostępnymi na stronach internetowych naszych partnerów (odpowiednie informacje pojawiają się przy wchodzeniu na strony powiązane z konkretnymi partnerami).