Partnerzy

Firmy i organizacje, z którymi chętnie współpracujemy i które rekomendujemy jako współpracowników.

slowlajf-logo-02

Slow Lajf

Fundacja, którą powołaliśmy z przyjaciółmi. Wiemy z własnych doświadczeń czym jest wypalenie. Na co dzień stykamy się z rosnącą grupą osób, których ten stan dotyka. Celem Fundacji jest promowanie równowagi praca-życie oraz przeciwdziałanie występowaniu syndromu wypalenia zawodowego.

www.slowlajf.org.pl

Business Dialog

Nowoczesne wydawnictwo zarządzające społecznościami dyrektorów finansowych, dyrektorów generalnych oraz właścicieli firm a także przygotowujące produkty - raporty, serwisy internetowe, debaty i konferencje - dla tych środowisk. Misją Business Dialog jest inspirowanie do działań niekonwencjonalnych, twórczych, skutecznych.

www.businessdialog.pl

HR Focus

Firma zajmująca się kompleksową obsługą Klientów w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Obszary działalności to rekrutacja specjalistyczna i managerska, doradztwo personalne, coaching i…inne, w zależności od potrzeb klientów.

www.hr-focus.pl

Akademia Stylu

Agnieszka Jelonkiewicz - konsultantka wizerunku z kilkunastoletnim stażem. Prowadzi szkolenia z wizerunku biznesowego skierowane do zarządów, naczelnego kierownictwa i głównych ekspertów firm. Przygotowuje wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych.

www.twoj-wizerunek.com