Firma > Właścicielka

Bycie „magikiem” może być bardzo satysfakcjonujące, ale ta
satysfakcja jest niewielka w porównaniu do radości jaką daje
doprowadzenie osoby do odkrycia jej własnych możliwości
magicznych.   

Richard Bolstad

Właścicielką i założycielką MAGA Consulting jest Agnieszka M. Staroń – certyfikowany coach (ICC), trener, mediator / facylitator, mentor i konsultant z obszernym doświadczeniem zawodowym w biznesie oraz wieloletnią praktyką szkoleniową.

Doświadczenie zawodowe „na etacie” zdobywała w polskich i międzynarodowych firmach, wspinając się po szczeblach kariery od sprzedawcy i asystentki po dyrektora regionalnego na Polskę. Od kilkunastu lat – prowadząc MAGA Consulting – wspiera w rozwoju firmy oraz ich właścicieli i pracowników. Jednocześnie obserwuje rynek i poszerza swoją wiedzę zawodową w sposób pozwalający dostosować koncepcje rozwoju i metody pracy do potrzeb klientów. Popularyzuje też wiedzę związaną z biznesem i łączeniem życia zawodowego z osobistym – pojawia się w programach radiowych, pisuje artykuły do renomowanych portali internetowych, przetłumaczyła książkę o zarządzaniu. Współpracuje z Klubem Dyrektorów Finansowych „Dialog”, z Fundacją Liderek Biznesu EY. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Mentorów, Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza oraz Rady Fundacji SLOWLAJF – Fundacja Przeciw Wypaleniu Zawodowemu. Pisze też bloga Przyjazny Coaching.

Jako konsultant i trener zajmuje się obszarami szeroko pojętego zarządzania (ludźmi, firmą, sobą), komunikacji (od zadawania pytań po zrozumiałe i przyjazne pisma) oraz kluczowych umiejętności osobistych.