Firma > Referencje

Bycie „magikiem” może być bardzo satysfakcjonujące, ale ta
satysfakcja jest niewielka w porównaniu do radości jaką daje
doprowadzenie osoby do odkrycia jej własnych możliwości
magicznych.   

Richard Bolstad

Poniżej przedstawiamy fragmenty wybranych listów referencyjnych otrzymanych przez MAGA Consulting od naszych Klientów. Pełne kopie listów oraz więcej referencji przedstawimy na życzenie, jako uzupełnienie konkretnej oferty. Dodatkowe, imienne referencje można też znaleźć na profilu Agnieszki M. Staroń w portalach LinkedIn i Golden Line oraz na fanpag'u Przyjazny Coaching na Facebooku.

Wybraliśmy ofertę tej firmy ze względu na atrakcyjny, starannie przemyślany program zajęć jaki nam zaproponowała. Okazało się, że to był dobry wybór…Elastyczność trenerki MAGA Consulting w połączeniu z jej dokładnością, odpowiedzialnością i terminowością ułatwiały nam planowanie pracy i wykonywanie kolejnych kroków w projekcie… Efektem były wysokie oceny zajęć od Uczestników oraz świetna opinia osób, które z MAGA Consulting bezpośrednio współpracowały przy organizacji warsztatów. Miło byłoby spotykać się z takim nastawieniem firm szkoleniowych za każdym razem…

Marzena Borek, Szef Biura Rozwoju
i Szkoleń
TAURON Obsługa Klienta Sp. z o.o.
Wrocław, luty 2017r.

 

Dzięki zastosowanym przez Panią Agnieszkę technikom facylitacyjnym [pracownicy] uświadomili sobie jak ważna role odgrywają… jak wiele potrafią… i jak mocno identyfikują się z firmą.

Po warsztatach nastawienie pracowników do planowania i realizacji zadań zmieniło się w sposób pozytywny. Sukcesy odbierane są jako zasłużona nagroda, a problemy stanowią motywatory do poszukiwania rozwiązań.

Iwona Trzcińska, Dyrektor Centrum Kształcenia
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie
Warszawa, grudzień 2016r.

 

Podczas szkolenia (szkolenie prowadzone wspólnie z Jolantą Marszewską; przyp. MAGA Consulting) zrealizowano bloki programowe w kolejności dopasowanej do potrzeb grupy. Od początku, w ramach kolejnych ćwiczeń, na bieżąco wprowadzane były techniki facylitacji i wskazywane istotne aspekty pracy z grupą w podejściu facylitacyjnym…Profesjonalne i ciekawe prowadzenie zajęć dawało nam przestrzeń do aktywnej pracy i pełnego zaangażowania.

Elżbieta Witkowska - Hasny, Dyrektor Zarządzający, Pion Operacji
BGŻ PBP Paribas
Warszawa, maj 2016r.

 

 big

 

MAGA Consulting wykonuje dla nas zadania związane z rozwojem personelu i zarzadzaniem firmą od marca 2013 roku.… Wszystkie projekty były sprawnie i profesjonalnie przeprowadzone. Były także skuteczne – pracownicy byli zadowoleni a w ich zachowaniach pojawiły się oczekiwane na etapie planowania szkoleń zmiany….
Cenimy sobie profesjonalny i jednocześnie przyjazny styl pracy MAGA Consulting i jej Właścicielki. Agnieszka Staroń uważnie słucha i starannie dopytuje by zrozumieć sytuacje a następnie pomaga znaleźć i wybrać najlepsze rozwiązania.

Marcin Ledworowski, Wiceprezes Zarządu
BIG InfoMonitor
Warszawa, marzec 2014r.

kaeser

 

Panią Agnieszkę M. Staroń (MAGA Consulting) znam jako trenera i konsultanta od lat… To, co szczególnie podoba mi się w jej pracy, to jej duże zaangażowanie oraz bardzo staranna diagnoza potrzeb. Potrafiła też w przyjazny sposób przekazać grupie treści ważne choć niekoniecznie dla pracowników „wygodne”. I, co chyba najważniejsze, wnioski poszkoleniowe uczestników były zgodne z celami szkolenia oraz zasadami obowiązującymi w firmie. Dodatkowo mogliśmy liczyć na informacje zwrotne i rekomendacje dotyczące dalszej pracy ze szkoloną grupą.
Pani Agnieszka M. Staroń wykonywała dla nas też zadania coachingowe …już po kilku sesjach zauważyliśmy poprawę, która okazała się trwała. Także osoba korzystająca z coachingu jest z tego procesu zadowolona.…

Robert Ryt
Kaeser Kompressoren
Warszawa, styczeń 2013r.

cam

 

Camaieu Polska współpracuje z firmą MAGA Consulting … od 2006 roku…. Nasza współpraca trwa wiele lat ponieważ jesteśmy z niej zadowoleni. Pani Agnieszka zadbała o to by dowiedzieć się możliwie najwięcej o działaniu naszej firmy i jej pracowników, poznała mechanizmy i zasady funkcjonowania oraz ważne procedury, nauczyła się naszego wewnętrznego „języka firmowego”. W efekcie łatwo jej się porozumieć z naszymi pracownikami. … uczestnicy zajęć chętnie się uczą a potem wdrażają nowe zachowania…. Ze szkoleń MAGA Consulting nikt nie wychodzi bez odpowiedzi na swoje pytania czy wątpliwości … Dodatkowa zaletą …są dobre materiały szkoleniowe – przejrzyste, zwięzłe, wyczerpujące i starannie przygotowane … duży wpływ na poprawienie kultury zarządzania i komunikacji…. rekomendujemy firme MAGA Consulting jako rzetelnego, wartościowego współpracownika.

Renata Rioja-Perez, Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju
Camaieu Polska

Warszawa, lipiec 2012r.

 

 

ac

 

Firma AC S.A. współpracuje z Panią Agnieszką M. Staroń, prowadzącą firmę MAGA Consulting, od kwietnia 2011roku. Trafiliśmy do tej Trenerki przez naszego pracownika, który wcześniej uczestniczył w Jej szkoleniu i zarekomendował p. Staroń jako świetnego fachowca.
Pani Agnieszka faktycznie doskonale wywiązuje się ze swoich zadań…. Wszystkie jej zajęcia zostały wysoko ocenione a uczestnicy chętnie włączali do swojej pracy duża część nowych umiejętności. Szkolenia i materiały przygotowane były bardzo dobrze a wszystkie sprawy organizacyjne dopilnowane i prowadzone zgodnie z harmonogramem oraz z uwzględnieniem naszych, jako klienta, możliwości.
Dodatkowym atutem współpracy z p. Staroń jest Jej obszerna wiedza biznesowa, którą Trenerka chętnie się dzieli… Z przyjemnością rekomenduję Panią Agnieszkę M. Staroń jako trenera i doradcę biznesowego. Uważam, że współpraca z Nią przynosi wyraźne korzyści.

Małgorzata Kowerdej, Dyrektor Personalny
AC S.A
Białystok, marzec 2012r.

 

wincenton

 

Pani Agnieszka M. Staroń jest jednym z naszych głównych partnerów w zakresie realizacji projektów szkoleniowo-doradczych od roku 2005. Od tego czasu … przeprowadziła szereg szkoleń, warsztatów z zakresu zarządzania personelem (dla wszystkich szczebli menedżerskich), systemu ocen rocznych, obsługi klienta, prezentacji i autoprezentacji, komunikacji. … chętnie dzieli się swoim dużym doświadczeniem biznesowym, menedżerskim, szkoleniowym wspierając pracowników Wincanton Polska w rozwiązywaniu ich codziennych problemów, osiąganiu sukcesów zawodowych. Szkolenia realizowane przez P. Agnieszkę Staroń miały zawsze mocno warsztatowy charakter i skupiały się na realiach, w których na co dzień funkcjonują pracownicy Wincanton Polska. …  były zawsze bardzo dobrze oceniane przez uczestników, zarówno pod względem merytorycznym, jak również przydatności zawodowej czy warsztatu trenerskiego. … cechy oraz umiejętności Pani Agnieszki M. Staroń zapewniały zawsze wysoką jakość działań szkoleniowo-doradczych. Z przyjemnością rekomenduję Panią Agnieszkę M. Staroń do współpracy w zakresie realizacji projektów szkoleniowo-coachingowych.

Małgorzata Bryksa, Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju Pracowników
Wincanton Polska Sp. z o.o.
Piaseczno, październik 2009r.

tvp

 

Agnieszka M. Staroń przeprowadziła na zlecenie Akademii Telewizyjnej TVP SA zajęcia z grupą finalistów castingu na prowadzących do programu telewizyjnego… Pozostawienie pani Agnieszce Staroń dowolności konstrukcji zajęć okazało się strzałem w dziesiątkę … trenerka skonstruowała zajęcia, które przerosły nasze oczekiwania. … w znakomity sposób nawiązała kontakt z uczestnikami zajęć oraz w sposób niezauważalny (bez presji czasu), ale skuteczny, kontrolowała ich przebieg i stopień realizacji zamierzeń. Porządkowała całość i na bieżąco przedstawiała postępy. … Zajęcia Pani Agnieszki były świetnie przygotowane pod względem merytorycznym i metodologicznym. Optymalnie dobrane ćwiczenia uwzględniały równocześnie wiele elementów… Trening był usystematyzowany, prowadzony spokojnie i z uwagą. … Trenerka, czerpiąc z różnych źródeł i obszarów, przygotowała zajęcia doskonale dopasowane do specyfiki potrzeb medialnych … w idealny sposób sprofilowane w stosunku do zgłoszonych potrzeb: dostaliśmy to, co chcieliśmy, a nawet więcej. Z pewnością możemy rekomendować zajęcia Pani Agnieszki Staroń.

Andrzej Siwek, Kierownik Zespołu
Biuro Kadr Szkoleń i Spraw Socjalnych
Zespołu Rozwoju Zawodowego „Akademia Telewizyjna”
Warszawa, kwiecień 2008 r.

 

stolica

 

Z przyjemnością udzielam referencji firmie MAGA p. Agnieszki Staroń. … Obowiązki firmy MAGA obejmowały zarówno indywidualne konsultacje dla niektórych kierowników działów jak i szkolenie pracowników tych działów. Pani Agnieszka M. Staroń okazała się bardzo uważnym obserwatorem starannie wyławiającym zarówno uchybienia jak i potrzeby naszych pracowników. Jej rady i podpowiedzi zawsze były właściwie przygotowane i odpowiadały zapotrzebowaniu osób, dla których były przeznaczone. Dzięki temu, a także dzięki doskonałym umiejętnościom interpersonalnym p. Agnieszki nasi pracownicy szybko zaakceptowali ją jako konsultanta i sami chętnie zgłaszali się do niej z prośbami o pomoc. … Umiejętności i zaangażowanie Pani Agnieszki M. Staroń … pozwalają na wysoką ocenę Jej pracy i rekomendowanie jej jako sprawnego i efektywnego konsultanta.

Zbigniew Twardowski, Prezes Zarządu
MS. Stolica S.A.
Warszawa, maj 2002r.

 

Pani Agnieszka M. Staroń, … przeprowadziła na zlecenie Colgate – Palmolive Poland Sp. z o.o. w sumie 5 ważnych projektów Public Relations. … Za każdym razem oczekiwaliśmy zarówno propozycji działań PR jak i ich skutecznej, efektywnej realizacji. I firma MAGA te oczekiwania zawsze spełniała. Otrzymywaliśmy starannie przygotowany, realistyczny, atrakcyjny plan działań, który następnie był wykonywany w sposób niezwykle sumienny.
Chciałabym podkreślić dużą łatwość Pani Agnieszki w kontaktach z klientem i tworzeniu doskonałej atmosfery współpracy. … Pragmatyczne i kreatywne rozwiązywanie problemów oraz przyjazny, ciepły kontakt … sprawiały, że firma MAGA uzyskiwała bardzo dobre rezultaty. … W dzisiejszym, pełnym agresji i pospiechu świecie styl pracy p. Agnieszki, jej otwartość i szczerość … sprawiają, że praca staje się przyjemniejsza i bardziej efektywna. … Z przyjemnością i pełnym przekonaniem polecam ją jako doskonałego współpracownika.

Renata Gralka, Group Product Manager Colgate – Palmolive Poland
Warszawa, kwiecień 2002r.