Firma > Konsultanci

Bycie „magikiem” może być bardzo satysfakcjonujące, ale ta
satysfakcja jest niewielka w porównaniu do radości jaką daje
doprowadzenie osoby do odkrycia jej własnych możliwości magicznych.

Richard Bolstad

Konsultanci MAGA Consulting to zawsze osoby mające zarówno obszerne doświadczenie w prowadzeniu projektów rozwojowych jak i wcześniejsze, wieloletnie doświadczenia biznesowe.

 

 

Dorota

Trener, konsultant, coach

Ogromnie staranna, super-profesjonalna, bardzo poważnie podchodzi do każdego zadania. Jej specjalności to zarządzanie (ludźmi, firmą, zmianą), współpraca, zapobieganie wykluczeniu.

Kasia

Trener, konsultant, coach

Wulkan pozytywnej energii z ogromną sympatią do ludzi. Specjalizuje się w obszarach sprzedaży (osobistej i telefonicznej) oraz zarządzania sprzedażą.

Iwona

Trener, konsultant, mentor

Przyjazna, uważna, zawsze pozytywnie nastawiona. Specjalizuje się w rozwijaniu kadry menedżerskiej, komunikacji i zarządzaniu talentami.

Sławek

Trener, konsultant, reżyser teatralny i radiowy, dziennikarz.

Poważny, skupiony na ludziach, życzliwy. Jego specjalności to PR, pisanie tekstów, wystąpienia publiczne i medialne.
    

Jola

Facylitator, konsultant, trener, coach 50+

Poważna i staranna, ogromnie dociekliwa i precyzyjnie planująca swoje działania. Specjalizuje się w facylitacji i zarządzaniu zmianą.

Jacek

Trener, konsultant, coach                                                        

Energiczny, kreatywny, towarzyski. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z zarządzaniem, komunikacją (także w konflikcie i sytuacjach trudnych emocjonalnie), współpracą i sprzedażą.

Agnieszka

Trener, konsultant

Wrażliwa na piękno i przyjazna ludziom. Konsultantka wizerunku. Prowadzi zarówno szkolenia jak i indywidualne konsultacje.

Kasia

Konsultant                                                                                  

Ogromnie życzliwa, niemal zawsze uśmiechnięta i pełna energii a jednocześnie skupiona na celu. Zarządzanie firmą, wartościami, kompetencjami i pozyskiwaniem talentów to jej specjalności. Dodatkowo zajmuje się wypaleniem zawodowym; jest pomysłodawczynią, współfundatorką i Prezesem SLOWLAJF – Fundacja Przeciw Wypaleniu Zawodowemu.