Firma > Dlaczego warto

Bycie „magikiem” może być bardzo satysfakcjonujące, ale ta
satysfakcja jest niewielka w porównaniu do radości jaką daje
doprowadzenie osoby do odkrycia jej własnych możliwości
magicznych.

Richard Bolstad

Wybór właściwego współpracownika jest ważnym kluczem do sukcesu.

 

Jest on szczególnie istotny kiedy w grę wchodzą kwestie biznesowe i międzyludzkie jednocześnie. Poza wiedzą merytoryczną i doświadczeniem zawodowym istotną rolę odgrywa tu tzw. „czynnik ludzki”. Dlaczego warto pracować właśnie z nami? Co jest w naszym podejściu wyjątkowe i ważne?

 

Skuteczność

We wszystkich swoich rolach zawodowych dbamy o to, by precyzyjnie sformułować cel współpracy.

Przyjazność

W świecie, w którym coraz większą rolę zyskuje technika coraz bardziej liczy się… człowiek. Dlatego dbamy o dobrą atmosferę współpracy. Wspólnie z Klientem uzgadniamy zasady, których będziemy przestrzegać. Zawsze potrafimy dostrzec pozytywne aspekty sytuacji czy mocne strony osób z którymi pracujemy i podkreślić je w sposób, będący dobrym fundamentem dalszego rozwoju.

Uczciwość

Podejmujemy się realizacji tylko tych zadań, które potrafimy i możemy wykonać. Jeśli z jakiegoś powodu decydujemy się na „eksperyment” zawsze informujemy o tym Klienta i pokazujemy mocne strony oraz potencjalne ryzyka takiego rozwiązania. W razie potrzeby podpowiadamy jakich innych specjalistów warto włączyć do projektu.

Odpowiedzialność

Wywiązujemy się z podjętych zobowiązań. Terminowo! Niby nic w tym dziwnego – jesteśmy przecież „usługodawcą”. Jednak każdy z nas znalazł się w sytuacji gdy obiecał coś w oparciu o czyjeś zobowiązanie a potem się wstydził… Pracując z MAGA Consulting można być pewnym, że dotrzymamy słowa. Jeśli przewidujemy nietypowe sytuacje zawsze pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem, uzgadniając najlepsze rozwiązania.

Gratisy na bieżąco

Zdarza się, że w czasie realizacji projektów dostrzegamy istotne z punktu widzenia Klienta kwestie, którymi należy się zająć. Zatrzymujemy się na nich i w miarę możliwości, na bieżąco podpowiadamy rozwiązania i rekomendacje. Nierzadko spędzamy po zajęciach dodatkowo kilka godzin z zainteresowanymi uczestnikami szkoleń, pomagając w rozwiązaniu konkretnego problemu, który sprawia im trudności. Lubimy swoją pracę i z przyjemnością dzielimy się wiedzą.